Srebrna biżuteria do czerwonej sukienki – czy pasuje?

0

Jaka biżuteria srebrna czy złota bardziej pasuje do czerwonej sukienki? Wybór biżuterii srebrnej lub złotej do czerwonej sukienki budzi wiele wątpliwość. Tymczasem kolor biżuterii powinien być dopasowany nie tylko do koloru sukienki, ważny jest również kolor włosów i karnacji

Zastanawiasz się jaką biżuterię srebrną czy złotą wybrać do czerwonej sukienki? Wszystko zależy od tego, czy jesteś blondynką, czy brunetką i jaką masz karnację. Inaczej będzie się prezentowała srebrna biżuteria do czerwonej sukienki, jeśli masz jasne włosy i jasną karnację a inaczej na brunetce ze śniadą cerą. Wybór pomiędzy srebrną i złotą biżuterią do czerwonej sukienki nie jest oczywisty – jak zawsze diabeł tkwi w szczegółach.

Biżuteria srebrna do czerwonej sukienki

Jeśli w Twojej kolekcji srebrna biżuteria to rzadkość, koniecznie zaopatrz się w srebrne pierścionki, bransoletki, wisiorki i kolczyki ze sklepu Prana Shop. W ofercie znajduje się biżuteria srebrna w wielu wzorach i kolorach, wykonana z najwyższej jakości rodowanego srebra próby 925.

Jaka biżuteria srebrna czy ze złota pasuje do czerwonej sukienki?

Czerwona sukienka to zawsze dosyć mocny akcent całej stylizacji, bez względu czy jest to casualowa skromna sukienka, obcisła czerwona seksowna, koktajlowa, czy rozkloszowana balowa sukienka. Biżuteria powinna być dobierana indywidualnie do koloru włosów i karnacji. Jednoznacznie można natomiast określić rozmiar i wzór biżuterii, który w dużym stopniu jest uzależniony od fasonu i przeznaczenia sukienki.

Do casualowej czerwonej sukienki najlepiej będzie się prezentowała skromna srebrna biżuteria, która sprawi, że czerwona sukienka nabierze subtelnego kobiecego uroku. Jeśli lubisz duże srebrne kolczyki koła, które nigdy nie wychodzą z mody, dodaje jeszcze subtelny srebrny wisiorek i jeden stylowy srebrny pierścionek. Do czerwonej sukienki koktajlowej wybierz nieco bardziej elegancką biżuterię, ale nie przesadzaj z błyskotkami, czerwona sukienka sama w sobie jest bardzo strojna. Z doborem biżuterii możesz zaszaleć w przypadku biżuterii do czerwonej wieczorowej sukienki. W zależności od koloru włosów wybierz biżuterię srebrną lub złotą, która do wieczorowej czerwonej sukienki może błyszczeć i być nieco większa niż w dwóch poprzednich przypadkach. Wybierając biżuterię do czerwonej sukienki, pamiętaj, że powinna być spójna, każdy element biżuterii powinien pasować do siebie.

Jaka biżuteria srebrna czy złota do czerwonej sukienki dla blondynki?

Biżuteria do czerwonej sukienki dla blondynki to klasyczna srebrna biżuteria, która złagodzi mocny kontrastujący z jasnymi włosami kolor czerwony. Najlepsze dodatki do czerwonej sukienki dla blondynki to klasyczne, minimalistyczne w formie srebrne kolczyki, delikatny srebrny wisiorek z ciekawą zawieszką oraz geometryczna srebrna bransoletka. Jeśli wolisz bardziej kobiecą srebrną biżuterię, wybierz długie srebrne kolczyki łańcuszki z cyrkoniami, chwosty lub kolczyki kryształem górskim – znajdziesz je w sklepie Prana Shop.

Pamiętaj jednak, że wówczas cała srebrna biżuteria powinna być utrzymana w podobnym stylu. Do takich kolczyków możesz założyć delikatny srebrny wisiorek i subtelną bransoletkę. Nie zakładaj zbyt dużo srebrnej biżuterii do czerwonej sukienki, ponieważ w tym wypadku mniej znaczy więcej.

Biżuteria srebrna

Jaka biżuteria do czerwonej sukienki dla brunetki i szatynki?

Biżuteria do czerwonej sukienki dla brunetki lub szatynki jest kwestią gustu, do ciemnych włosów doskonale będzie się prezentowała zarówno biżuteria srebrna, jak i ta ze złota. W zależności od tego, jaki efekt ma być uzyskany, brunetki i szatynki do czerwonej sukienki mogą nosić srebrną biżuterię, która sprawi, że cała stylizacja będzie bardziej subtelna. Jeśli chcesz natomiast aby stylizacja wyglądała bardzo wizytowo, a twarz się ociepliła, wybierz dodatki ze złota. Ciepła barwa takiej biżuterii sprawi, że czerwień stanie się łagodniejsza, a stylizacja z czerwoną sukienką będzie bardziej wizytowa.

Nie wiesz jaką biżuterię wybrać do czerwonej sukienki, zastanów się jaki efekt chcesz uzyskać? Jesteś blondynką, wybierz srebrną biżuterię do czerwonej sukienki. Brunetki mają większy wybór i do czerwonej sukienki mogą nosić zarówno srebrną biżuterię, jak i złotą. Jeśli nie masz odpowiedniej srebrnej biżuterii do czerwonej sukienki kup jeden uniwersalny klasyczny zestaw srebrnej biżuterii, która będzie pasowała do czerwonej sukienki i wielu innych stylizacji.

Podziel się.

Zostaw odpowiedź