Ivel.pl – sejfy wrzutowe i sejfy ścienne

0

W ivel.pl kupisz niezawodne systemy zabezpieczeń. Jeśli chcesz skutecznie zabezpieczyć cenne przedmioty, pomyśl o sejfie. W sklepie Ivel kupisz m.in. sejfy wrzutowe i sejfy ścienne. Zachęcamy do poznania szczegółów – przeczytaj nasz artykuł!

Podstawowa oferta ivel.pl obejmuje: akcesoria do monitoringu, systemy alarmowe, domofony i wideodomofony, systemy kontroli dostępu i RCP, interkomy, domowe czujniki, systemy RACK, elementy sieci LAN oraz WLAN. W sklepie dostępne są zarówno zaawansowane technologicznie urządzenia, jak i proste zestawy do domowego użytku – każdy znajdzie tam to, czego szuka.

W ofercie Ivel znajdują się także profesjonalne, certyfikowane sejfy, w tym opisane poniżej sejfy wrzutowe i sejfy ścienne. To doskonała opcja dla wszystkich, którzy chcą zabezpieczyć cenne przedmioty, pieniądze czy broń – zarówno w domu, jak i w firmie, sklepie czy instytucji. Oferta sklepu jest bardzo bogata pod tym względem, warto zobaczyć!

Sejf

Zachęcamy do zajrzenia na stronę ivel.pl: https://ivel.pl/. Warto zdecydować się na zakupy w Ivel, ponieważ ceny są atrakcyjne, oferta bogata, a zamówienia realizuje się naprawdę szybko. Dodatkowo zawsze można liczyć na pomoc i doradztwo pracowników podczas zakupów. To bardzo ważne, ponieważ aby odpowiednio dobrać sprzęt, należy mieć dużą wiedzę w danym temacie. Zajrzyj na stronę sklepu, przejrzyj ofertę i wybierz coś dla siebie! Zadbaj o bezpieczeństwo swoje, bliskich i cennych przedmiotów. Kup urządzenia chroniące skutecznie pod każdym względem. Zachęcamy do zakupów.

Sejfy wrzutowe – specyfika

Sejfy wrzutowe to skrytki działające na zasadzie wyrzutu poszczególnych szuflad bądź skrytek. Są niezwykle funkcjonalne i proste w obsłudze. Wrzutnia umożliwia szybkie deponowanie cennych przedmiotów bez konieczności otwierania całego sejfu. Po wrzuceniu przedmiotu trafia on części depozytowej, gdzie zostaje skutecznie zabezpieczony.

W sejfe wrzutowym z powodzeniem można przechowywać kosztowności, dokumenty, gotówkę, klucze. Te skrytki doskonale sprawdzają się w wielu miejscach, np.: biurach, restauracjach, hotelach, firmach czy sklepach – wszędzie tam, gdzie jest rotacja personelu.

Profesjonalne sejfy wrzutowe są dostępne w sklepie ivel.pl: https://ivel.pl/k808,automatyka-sejfy-wrzutowe.html. Oferowane modele pochodzą od najlepszych producentów, są solidne i wytrzymałe. Tego typu skrytki mają kompaktowe rozmiary i uniwersalne zastosowanie, warto w nie zainwestować! Zostały wyposażone w wysokiej klasy zamki (szyfrowe, kluczowe bądź elektorniczne), dlatego skutecznie zabezpieczają cenne przedmioty. Sejfy wrzutowe są nowoczesne i funkcjonalne. Zachęcamy do wejścia na stronę sklepu i przejrzenia oferty!

Sejf na dokumenty

Sejfy ścienne – krótki opis

Sejfy ścienne umieszcza się w ścianie. To jeden z najpopularniejszych rodzajów sejfów – da się je łatwo ukryć, umieszczając w dowolnym miejscu w budynku. W takiej skrytce można przechowywać wszystko, co cenne, np: pieniądze, biżuterię, dokumenty, broń, a nawet antyki czy dzieła sztuki.

Warto wiedzieć, że sejfy naścienne mają różne rozmiary, więc z powodzeniem można wybrać taki, który pomieści wszystkie nasze cenne przedmioty. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę, że tego typu skrytki nie należą do zbyt pojemnych, gdyż wymagają umieszczenia w określonym podłożu.

Montaż sejfów ściennych jest prosty. Montuje się je za pomocą kołków rozporowych, które umożliwiają wmurowanie skrytki w ścianę. Następnie wolną przestrzeń między ścianą sejfu a murem zalewa się betonem (jego grubość powinna wynosić od 10 do 15 centymetrów). Montaż takiej skrytki jest możliwy zarówno w ścianie działowej, jak i nośnej.

Profesjonalne, certyfikowane sejfy ścienne są dostępne w sklepie ivel.pl https://ivel.pl/k807,automatyka-sejfy-na-scienne.html. Oferta jest bogata, dlatego z pewnością każdy znajdzie skrytkę idealnie dopasowaną do potrzeb. Do wyboru są skrytki różnej wielkości – zobacz koniecznie.

Podziel się.

Zostaw odpowiedź